Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A bátyám nagyon fáradt,...

A bátyám nagyon fáradt, hogyan pihenhetné ki magát?

Figyelt kérdés

27 éves férfi.

Reggel felkeltem munkába induláskor, míg ő elkészül én kiállok az autóval az utcára, neki csak be kell szállnia, elhozom autóval a munkahelyre háztól házig, majd 6-tól dolgozunk 16 óráig, nagyon könnyű fizikai munka végzés, gépe mellett szék, munkaidő töbh mint felét széken ülve lehet tölteni. Reggelire nincs gondja, anyánk megcsinálja a szendvicset. Délbe ebédlünk, anyánk csomagolt ebédet. Eljön a 16 óra, hazaviszem, ahol anyánk elénk rakja az ennivalót hazaérkezéskor, majd semmi dolgunk otthon, azt csinalunk amit akarunk, ő speciál megy a számítógéphez és ott folytatja tevékenységét, ott "dolgozik" tovább. Majd fürdés, vacsora, alvás 21-22 óra közt megkezdve, fél 6-kor ébresztem. Erről szól a napunk, és ő halálosan fáradt, majdnem összeesik, minden baja van, és ez miatt neki veszekednie kell velem. Mi lehet a megoldás? Hogyan pihenhetné ki magát?


2019. nov. 8. 08:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy 2 hete otthon volt 2 hét táppénzen, hogy kipihenje magát. Hétvégén soha nem dolgozik, ünnepnapok is kilőve, és idén már az összes szabadságát is kivette, hogy tudjon pihenni.
2019. nov. 8. 08:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is vegyétek már észre, hogy felnőtt, nem kell kinyalni a fenekét és ovodaskent kezelni. Ezt anyukádra is értem


Másrészt meg menjen el orvoshoz és első lépésként nagylabort csinaltasson.

Meg se kellene, hogy kottyanjon neki ez az eletvitel 27 évesen.

2019. nov. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és agresszív is,. Ha felzozom témának, hogy más embereknek mennyivel szarabb, akik fizikai munkát végeznek, esetleg ilyen időben is kint a hidegben, nem a fűtött műhelyben, aztán nem is csak 8-9 órákat dolgoznak hanem 10-12 órákat, aztán hazamegy és még magának kell gondolkodnia a kajáról meg az egyebekről. Ekkor ő nagyon ideges lesz. Mit javasoltok, pszichológus kellene?
2019. nov. 8. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Háziorvos és pszichológus sem árt.

És te és az anyukád is változtasson. Hagyjátok leválni, önállósodni, felelősséget vállalni.

Nevetségesnek tartom, hogy egy 27 éves férfinak az anyja csomagolja a reggelit meg az ebédet.

Mi lesz így később? Ma már nem divat ez, kb 0 esélye van olyan nőt találni, aki majd folytatja ezt neki, miközben ő is dolgozik majd.

Szóljon neki anyukád, hogy jöjjön ki este a konyhába és csinálja meg magának holnapra a kaját.

Reggelenkent keltse fel magát ő stb. Apró dolgok, de az egész személyiségére kiül ez és még 40 évesen is itt fog tartani mert egy nőnek se fog kelleni.


Az, hogy fizikailag beteg, nem kizart persze. Akár súlyos vashiany is okozhat ilyen szintű kimerültséget pl. Vagy lehet pajzsmirigy beteg is, fene se tudja, orvos megmondja.

Amikor tappenzre ment, nem vizsgált semmit az orvos?

2019. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

áá ez nem igaz, a Lajost az apja kelti... tudom mert ismerem.... aztán a Lajos nyissa ki a kaput meg csukja is hóban fagyban. esőben.



Szerintem a Lajosnak kbaxott nagy vashiánya van.. a pajzsmirigye is lehet hogy rossz... múltkor nagyon büdös fing szag jött ki a pajzs mirigyéből

2019. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!