Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kéne változtassak mit...

Mit kéne változtassak mit csináljak hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy elég hosszú sztorival jöttem ,de hátha valaki tudna tanácsot adni , bár tudom hogy életem kulcsának megoldását nem itt fogom megtalálni , de hátha tudok erőt meríteni.

A lényeg az hogy én egy 20 éves túlsúlyos fiú vagyok aki nagyon sokat poénkodik , és nevet , és a barátival jó kapcsolatot ápol.

De a magánéletében csak a sötétet látja ami azt jelenti hogy csak a rosszra tudok számítani gondolni a csalódásokra nincs energiám semmire se mozogni , se dolgozni igazándiból nincs motivációm semmire nem érzem magam hasznosnak , sokszor csak úgy vagyok , úgy érzem nem szeretnek hiába vannak barátaim úgy érzem nem vagyok jó semmire sose leszel életképes kapcsolatom egy nővel , sose fogok megnyugvást érezni hogy minden rendben , és úgy amblokk helyrejönni. Sokszor testi tüneteim vannak , igazából ez teljesen random mikor jön elő igazából ,de leginkább fejfájás gyakran , szív körüli kellemetlen érzés , vagy a nyakamnál. Ha stressz vagy izgatottság ér , nagyon elkezd verni a szívem nagyon felspanolom magam nem bírom igazándiból kezelni ezt.

Egyszerűen nem érzem magam jól a bőrömbe , és nincs lelki , se testi erőm összeszedni magam , és nem tudom hol kéne elkezdenem , mert mindig aggódok vagy a szüleimért , vagy másokért , vagy azon filózok hogy megfogok halni , reggel már nem kelek fel stb... tudom hülyeségnek hat ,de tényleg ezt érzem .

Valahogy ki kéne ebből másznom , de nem tudom hol kezdjem el , vagy egyáltalán mit kéne csinálnom.

Eléggé össze-vissza alszom van hogy éjfélkor elalszom reggel felkelek , de legtöbb esetben hajnalba fárad el az agyam , és akkor tudok elaludni , mert ha nem teljes fáradtságban fekszek le aludni akkor kattog az agyam , és nem megy az alvás rendesen , és elkezdek félni.

Szóval elég sok problémám van összesen , és nem tudom hogy kéne ezt kikezelni , vagy ha valaki volt hasonló esetben , ő hogy oldotta meg. De ez a halálfélelem mindennap előjön , nagyon-nagyon sokszor , és az aggódás teljesen kikészít .

Tudom eléggé gáz hogy ilyen idősen ez van velem , de lehet ezt szánta a sors nekem , vagy csak én vagyok ilyen balfék szimplán.

Köszönöm ha elolvastad , és ha informatív válasszal tudsz szolgálni mindent , de tényleg mindent szívesen meghallgatok, ha valaki csak belém akar még egyet taposni azzal nem fog segíteni.

Köszönöm



#életkedv #lelkierő #lelki levertség
2019. nov. 11. 02:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ha kiábránditalak, de ezek amit leirtál, egyáltalán nem sok, különleges, vagy durva probléma. Szinte mindenki átmegy ilyeneken.

Te is tudod hogy annak hogy a szived szur stb pszichés oka van.

Ugyanigy a rossz alvás, stb. Az, hogy magadban sötét gondolatok vannak kifelé meg nem ezt látják, szintén majdnem mindenkivel igy van.

Szerintem nincs veled semmmi baj. Amit ajanlanek az az, hogy keress egy hobbit, amihez ertesz es elmerulsz benne, keress állást, ill. probálj valamire való kapcsolatokat kialakitani akár fiukkal, akár lányokkal.

2019. nov. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyhe depressziót vélek felfedezni a soraidban. Életmódváltást javasolok, mozogj többet, amitől fogyni fogsz, ettől több lesz az energiád is. A pszichés tipródásra is jó, ha lekötöd a figyelmedet, pl egy uj hobbival.
2019. nov. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak abból lehet következtetni, hogy túlsúlyos vagy. A lelki állapotod is attól ilyen. Alapvetően változtatnod kell a táplálkozásodon. Ezt azonban itt nem lehet elintézni, mert kevés az információ. Keress egy táplálkozási szakembert, akivel ezt megbeszéled.
2019. nov. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló igen lehet más is küzdött/küzd hasonló problémával ,de a saját körömben vagy idősebb körben , senkinek nem voltak ilyen intenzív kilengései ami már 1 éve tart.
2019. nov. 12. 01:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló köszönöm igen ,ezzel próbálkozom jelenleg is.
2019. nov. 12. 01:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló , a túlsúly okoz lelki problémákat tudat alatt vagy mire gondolsz ?
2019. nov. 12. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!