Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyire fáradt?...

Miért vagyok ennyire fáradt? És miért nem tudom kipihenni magam? Más is van így?

Figyelt kérdés
Egész nap fáradt vagyok, nem tudok figyelni, semmit nem tudok csinálni. Haza jövök suliból 3-4 körül és már elment a nap, lefekszek aludni 1-2 órát, utána is fáradt vagyok, este hiába fekszek le korán, nem tudok elaludni, pedig nagyon fáradt vagyok. Itthon is mindent elhanyagolok, takarítást, tanulást. Nem vagyok túlhajtva, mert nem is tudok leülni tanulni emiatt..nem tudok figyelni, tanulni. Minden nap eltervezem, hogy összetakarítok, tanulok, edzek, de semmi nem jön össze, mert egy hulla vagyok. Már más is megkérdezte, hogy beteg vagyok e. Ettől a szar idő miatt? Suli stresszes, de annyira nem érdekel. Nem hinném, hogy vitaminhiányom van. Ha megiszok egy kávét az kitart pár óráig, de utána megint rossz. Mit tudok tenni?
2019. nov. 13. 17:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és hétvégente 12 órát simán tudok aludni, de nem egyszerre.
2019. nov. 13. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot meg B-vitamin komplexet.
2019. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a stressz miatt van. Nem érzed jól magad a bőrödben. Nekem akkor szokott ez lenni. Kéne egy kis kikapcsolódás ami kizökkent a hétköznapokból és feltölt
2019. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne igyál kávét. Egyáltalán. Csak bezavar az alvásciklusodba. Energiaital szintén felejtős.

Az baj, hogy nem érdekel a suli, mert ha érdekelne, könnyebb lenne rávenni magad, hogy tanulj.

Iratkozz be rendszeres sportra, akkor nehezebb ellógni, nagyobb a motiváció, hogy - ha már befizetted (a saját zsebpénzedből fizesd be!) -, akkor járjál is tényleg.

Szedjél multivitamint, mert valami hiánytól is lehet, hogy nincs semmi energiád. A szar idő rátesz egy lapáttal, ja, de azért mindenre nem magyarázat.

2019. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már leírták előttem, de a kávé is lehet hibás.


https://www.youtube.com/watch?v=7eKHqzdCJoc&fbclid=IwAR0U7kS..

2019. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!