Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy hogy nincs láza a gyereknek?

Hogy hogy nincs láza a gyereknek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta fáj a torka, nyűgös és ha nyel akkor időnként sír ,hogy fáj neki a hasa. Laza meg egyáltalán nincs. Torka Piros egészen a száj padlásig. Ilyen még nem volt,eddig mindig lázas volt ha volt vele hasonló.
2019. nov. 18. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
szeretnéd, hogy legyen?
2019. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja az orvosunk,hogyha laza van az jó, mert az arra utal,hogy erős az immunrendszere, és hamarabb gyógyul. Nyilván nem szeretem , sőt olyankor bele tudnék bolondulni az aggodalomba ,hogy vajon meddig tart ,es látni hogy szenved az maga a pokol
2019. nov. 18. 07:43
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
A láz jó bizonyos mértékig, de lehet vele szenvedni. Nekem is alig van lázam, 1 hete fáj a torkom, nyelni alig tudok, még csak hőemelkedésem sincs. Ezek szerint nem vírus okozza.
2019. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem rég bele világítottam a torkára,és a manulájàn láttam valami fehér folyadékot, gondolom az be van neki gyulladva.
2019. nov. 18. 10:21
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Milyen orvos látta? Fül-Orr-Gégész?
2019. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg miért kellene ide Fül-orr-gégész??? Ez szimpla gyermekorvosi kórkép!
2019. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, de ezt csak ő látta lámpával, nem orvos.
2019. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, torok gyulladás van. Curam port kaptunk
2019. nov. 18. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!