Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mit gondoltok a plazmaadásr...

Ti mit gondoltok a plazmaadásról? Olyannak a véleménye érdekelne, aki volt már legalább egyszer.

Figyelt kérdés

Én kétszer voltam idáig, az első élményem kellemes volt, kedves, figyelmes volt az asszisztens, aki segített lebonyolítani a procedúrát, de a második alkalom borzalmas volt. Rosszul lettem, majdnem elájultam, amikor az alakos testeket vissszakaptam. Nem tudom, fogok-e még menni.

Eleve nem szimpatikus, hogy nekem rögtön a maximális mennyiséget vették le már ELSŐ alkalomnál. A másodiknál végig sem tudtam csinálni az egészet, félúton leállították szerencsére a gépet.


2019. nov. 18. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
4 eve jarok, valtozo rendszeresseggel. Van, hogy hetente, de volt mar, hogy fel evet kihagytam. Soha semmilyen kellemetlen elmenyem nem volt. A vegere neha elegge ehes leszek. Nem tudom a pontos mennyiseget, amit alkalmankent levesznek, de a maximalis, 750-800ml kozott lehet.
2019. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már elég sokszor voltam, száz valahányszor. Rendszeresen járok, hetente-kéthetente általában. Szerencsére sosem volt semmi baj, az első alkalomnál sem. Illetve minimális probléma volt csak kb egyszer-kétszer, hogy kicsit rossz helyre szúrták a tűt, és megfájdult kicsit a karom de gyorsan elmúlt de ez szerencsére tényleg csak nagyon ritkán fordul elő. Én éhgyomorra szoktam pedig menni, tudom tudom nem szabadna, sőt! Csak én mindig délelőtt megyek, és olyankor nincs étvágyam, mivel nem szoktam reggelizni, viszont kávét mindig iszok és sok vizet is elötte is és utána is, utána nagyon szomjas is szoktam lenni. Sőt, biciklivel szoktam menni (tudom,ezt sem ajánlják utána),de ez sem szokott gondot okozni. Ja, és ahogy végzek és kihúzzák a tűt, pár percet pihenek még az ágyon, nem egyből kelek fel. Szóval nekem eddig még nekem okozott negatív dolgokat, szeretek járni, jól jön az érte kapott pénz. A fehérje, vas, folyadék pótlásra tényleg nagyon figyelni kell. És én is azt mondom, nem szabad túlzásba vinni, meg persze ki hogy bírja, valaki jól, valaki kevésbé jól.
2019. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!