Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány éves kortól adnak ki...

Hány éves kortól adnak ki gyógyszert a patikában?

Figyelt kérdés
Szóval ez kicsit bonyolult, de mostanában (2-3 hónapja) elég rosszul érzem magam lelkileg. Nem hinném, hogy ezen bárki tudna segíteni, de a lényeg, hogy találtam egy gyógyszert, ami növényi alapú, segíti az enyhe depresszióban, jobb közérzetet biztosít. Nem szeretném anyámnak elmondani, hogy vegyen nekem ilyet, mert félek magát okolná az állapotom miatt, illetve nemrég agyvérzése volt, mem szeretném most ilyenekkel terhelni. Apámra nem számíthatok. Tehát a kérdés, hogy szerintetek kiadnák-e nekem ezt a gyógyszert kiskorúként?

2019. nov. 23. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki fogják adni, ha nem vényköteles, de jobb lenne, ha öndiagnózis helyett elmennél a háziorvosodhoz
2019. nov. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
14 éves kortol adnak ki gyogyszert
2019. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!