Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti mikor kezdtetek energiaital...

Ti mikor kezdtetek energiaitalozni?

Figyelt kérdés
Hány évesen? Hetente mennyit?

2019. nov. 24. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sose
2019. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először 13 évesen ittam, de nem lett belőle rendszer. Évente talán ha 3x iszok, lehet, még akkor is sokat mondok. Szeretem az ízét, de nem vagyok függő.
2019. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12-13 evesen, azert ittam mert akkorakat bufogtem tole hogy zengett a haz:D marha joerzes volt akkoriban:D
2019. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen kezdtem el. Heti 2 Monstert iszok meg általában. Csak szórakozásból csinálom tehát nem fáradtság miatt, reggel soha nem is iszom. De felpörget és ez jó érzés.
2019. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először kb 16 évesen ittam, viszont egy kezemen meg tudom számolni, hogy évente hány dobozzal fogyasztok el:

Szeretem az ízét, viszont a szívemet nagyon megpörgeti, voltam már rosszul is miatta.

2019. nov. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer ittam, éjszakai vezetéshez. Borzalmas gumicukor íze volt, nem szoktam rá.
2019. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%
16 évesen. Anyám kartonszám hordta rohadt olcsón Ukránból. Napi 2-3 db-ot is megittam, mert állandóan fáradt voltam (otthon nem hagytak aludni de reggel 5-kor kellett kelnem). Egyetemen még rosszabb lett mert éjszakában dolgoztam. A vége az lett hogy egy nap rosszul lettem, kiderült hogy szívritmuszavarom lett. Nem mondták rá hogy az energiaital okozta de szerepe volt benne. Onnantól kezdve nem ittam egyet sem.
2019. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!