Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Heti 2 hell még elfogadható?

Heti 2 hell még elfogadható?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem egészséges. Értelmes válaszokat légyszi. Aki tud ezzel kapcsolatban cikkeket küldeni azt megköszönném.

2019. nov. 25. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Tudod hogy nem egészséges, akkor mit nem tudsz.?
2019. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint tudom hogy nem egészséges az energiaital önmagában. Ezzel azt akartam mondani hogy a Szokj le róla mondatokat elkerüljem. Tudom hogy le kellene róla szoknom. És meg ne haragudjatok de az én dontésem hogy mit iszok. Szóval az ilyen Szokj le róla mondatokat mellőzzük, köszönöm
2019. nov. 25. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Ha úgyis a te döntésed akkor mire vagy kíváncsi?
2019. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Napi egy is elfogadható.

Sokan verik a nyálukat rá, hogy mennyire ártalmas, de ez nem igaz, annyi koffein van egy dobozban mint egy kávéban. Azért egészségtelenebb mint a kávé, mert teljesen gyárilag készül, de ebben teljesen megegyezik bármelyik üdítővel.

2019. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!