Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami tippetek van a leszokás...

Valami tippetek van a leszokáshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval előző héten csütörtökön kipróbáltam a hellt és nagyon tetszett. Aztán hétfőn is megittam egyet. Aztán ma is megittam már kettőt és az eszem is azon jár hogy holnap is meg azután is megiszok egyet. Sajnos tisztában vagyok vele, hogy káros de sajnos függője lettem. Segítséget szeretnék kérni tőletek. Aki profi ebben az privátban írhat nekem, szivesen visszaválaszlok. Aki tud linkeket küldeni azt is megköszönöm. :)

2019. nov. 26. 14:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy még esetleg ha nincs tippetek akkor azoktól azt kérdezném hogy heti 2-3 hell még elfogadható.
2019. nov. 26. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez csak egy energia ital amiben bizonyára ízfokozó van, és az izlik neked nagyon. Só, cukor és koffein.


Egyszerüen ne igyál és késsz.


A függöség ott alakul ki, hogy te mit akarsz. Pont ezért is van a nagyon erösen függ emberek csak akkor tudnak leszokni ha igazán ök akarják. Egy alkoholistát bárki berakhat elvonóra de csak akkor tud leszkoni ha ö maga is akarja.

2019. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lettél függője. Ez csak koffein, ráadásul még nem jelentős mennyiség, 3 alkalommal.

Nem veszel többet, és ennyi!

2019. nov. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha rendszeresen iszod, akkor jelentős mennyiségű plusz kalóriát viszel be, ami hosszú távon elhízáshoz vezet.

Ha ennyire rákattantál, akkor próbálj meg helyette egy pohár másik üdítőt inni, majd idővel azt is elhagyni. De ez csak tipp.

2019. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pár éven át naponta legalább 1 liter energiaitalt megittam. Nem is érdekelt, hogy ettől valamilyen bajom lesz, vagy hogy elhízok, vagy pattanásos bőrt okoz.

Aztán rájöttem, hogy jobban odakéne figyelnem az egészségemre. Szerencsére nem éreztem sürgősnek így úgy kezdtem el leszokni, hogy naponta csak 2,5dl-t iszok meg. Így fél év alatt teljesen le is szoktam róla és nem bántam meg, főleg a pénztárcám.

2019. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nem fogsz tudni leszokni. Rettentő erős függőséget okoz!! Szerintem menj be egy rehabra...
2019. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!