Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rosszul érzem magam nagyon...

Rosszul érzem magam nagyon szeretném ha kiürülne az injekció ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
nagyon rosszul érzem magam rossz k=ozérzet szívem szerint még a tünetek csak rosszabk lettek úgy érzem rossz k=ozérzet és möngyilkossági gondolat is társult hozzá olyan mint ha valmi teher lene rajtam mikor fog ez elmúlni illete hogyan tudhatnám meg mikor fog kiürülni a szervezetemből az injekció??

2019. nov. 28. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Hogy mi?
2019. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Hatóanyagot megnézed és annak felezési idejét Wikipédián vagy hasonló helyen.

Orvosoddal konzultálsz.

Más nem jut eszembe.

2019. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
járok pszihiáterhez kaptam egy injekciót és igen rossz k=ozérzetem van pontosabban xeplion injkeciót nagy nehezn elfogadtam bár mint laikus testépíttő mondhatnám azért konyítok valamit a gyóygszerekhez plsuzban meg a véleményen is a pszihiátriáról a halálipar meg öszse metális betegség mind elkezelhető ugye nagy biznisz az álamnak milyen nagy hasznot hoz ugye férekezelik az embereket ezzel csak nől a gyóygszeriparnak a zsebe sorolhatnám és ugye futva futván elfogadtam egy injekciót a neve xeplion és azt szeretném tundi mikor fog ez a szemét kiürülni a szervezetemből mert úgy érzem nem tudok létezni így csak szegény édesanyámot sajnállom nem akarom őt csesztetni elég szomorú így is hogy 27 évesen a szülők nyakán élősködök szeretném tundi mikor fog kiürülni injekció mert nagyon rosszul érzem magam és biztos vagyok benne hogy attól van ez !!
2019. nov. 28. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Valakitől úgy tudom kb. havonta adják. Feltételezem hogy pszichózis miatt adták.
2019. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen havonta adsják de a mellékhatások c még szomorúbbak és sajnos nagyon káros a is szervezettre letargiát okoz és sorolhatnám minnél hamarab ürülne ki hogy végre jól lennék
2019. nov. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!