Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kuzdjem ezt le?

Hogyan kuzdjem ezt le?

Figyelt kérdés
Egy hónapja minden nap rám törnek a rosszullétek... Bal kéz, láb, arc zsibbadás, szapora szívverés, halalfelelem. Sürgősségin kikotottem, ahol megallapitottak, hogy szorongas szindrómam van. De mióta ezt tudom, meg rosszabb. Tonkre teszi a minden napjaim, nem merek sehova sem elmenni, mert félek előre attól, hogy mi van, ha ott leszek rosszul.. Es mivel félek tőle, hogy rosszul leszek, így bevonzom és szinte minden nap van egy fél vagy 1 órás rohamom. Megmondom őszintén, irtak ki nyugtatót, de nem szeretném szedni, 22 éves lány vagyok, nem szeretnék nyugtatón élni.. Volt ct-m, ekg, vérvétel, minden eredményem jó volt, mégis állandóan azt hiszem, hogy mindjárt itt a vég, meghalok, tuti van valami bajom. Hogyan tudnám ezt kezelni? Ez egy ördögi körforgás... Csak a gyógyszer segíthet?

2019. nov. 29. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kipróbálnám valamelyik alternatív gyógykezelést (kínai, ayurvéda), amely másképp állnak a dologhoz.
2019. nov. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia én pszichológusnál voltam ezzekel a tünetekkel jó pár éve, hangulat javítot írt ki, jobb volt tőle egy pár hónapig de aztán abba hagytam, mivel ugyan úgy éreztem magam, azóta sem múlt el, de próbálom kontrollálni.
2019. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ertem, de így hogy éljük le az életünket? Minden nap attól rettegve, hogy jön a következő roham és nem mersz sehova elmenni. Hétvégén lesz a retro buli, megvettem rá a drága jegyet, és azon gondolkodom, hogy nem megyek el, mert már most előre félek, hogy ott rosszul leszek mindenki előtt, elajulok és lehet hozzám hívni a mentőket. Így nem lehet élni. 22 evesen ezt nem... :(
2019. nov. 29. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál a bulin?:)
2019. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!