Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depressziós vagyok? 20/F

Depressziós vagyok? 20/F

Figyelt kérdés

A legjobb barátom és unokatestvérem is felhívta rá a figyelmemet, hogy mostanában nagyon magamba vagyok fordulva, nem foglalkozok semmivel kedvtelen vagyok és én is ezt érzem.


Semmihez sincs kedvem, egész nap nyomott, unalmas, mit kezdjek magammal érzésem van, nem megyek sehova, keveset beszélgetek a barátaimmal.


Most májusban érettségiztem és azóta egyre több időt töltök itthon, iskolába megvolt a társaság stb. Közbe költöztünk is nagyjából 2hónapja és egyáltalán nem érzem itt jól magam, nem érzem az otthonomnak ezt a helyet, nincs semmi a környéken (városból költöztünk falura).


Olyan érzésem is sokszor van hogy én nem kellek senkinek, csúnya vagyok. Most lett volna a második komoly kapcsolatom de nagyon csúnyán megcsaltak és amig iskolába jártam valamennyire el terelte erről a figyelmem, ennek már fél éve de még mindig nem sikerült feldolgoznom a mai napig szoktam ezen rágodni stb.


Halálfélelmem szokott lenni többször, sok mindenről a halál jut eszembe, egy egyszerű képről, szövegről videóról nagyjábol bármiről előjöhet ez.


A szegcsontomnál végig néha nyomó érzésem van és pár perc elteltével ez megszűnik, párszor volt hogy úgy éreztem hogy ez nem az én testem és kényszeresen csinalnom kellett valamit, vakargatni a fejem az ujjaim dörzsölni a fülem.


Sokat aggódok mindenen, leginkább az egészségemen hogy biztos valami súlyos betegségem van ha észre veszek valami kis változást és rá stresszelek, mások szerint hipochonder vagyok.


Mostanában zenét se hallgatok pedig imádtam, amikor tudtam hallgattam ha találtam egyet amit még nem hallottam mintha új értelmet nyert volna az életem tudjátok biztos milyen az :D


De már a zene se érdekel, nem vidít fel nem lesz tőle jókedvem, semmilyen hatással nincs rám



2019. dec. 2. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Érettségi óta csinálsz valamit? Továbbtanulás, munka, gyakornokoskodás? Az oktatási rendszerből kilépve én is éreztem hasonló ürességet, de pár hónap alatt elmúlt (új célt találtam).
2019. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!