Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Furcsa fájdalom az egyik bordán?

Furcsa fájdalom az egyik bordán?

Figyelt kérdés
3 hete kezdődött a betegségem. 1 hétig láz, valamint 2 hétig tartó erőteljes köhögés. Szedtem a felírt gyógyszereket, nagyjából mostanra sikerült is helyre jönnöm. Kivéve: A jobb oldali bordáim közül az egyik közép tájékon 2 hete fáj. Tapintásra a közepén mintha lenne egy gumó és az utáni beljebb lévő rész iszonyatosan fáj. Mozogni tudok vele, légvételkor sem akadályoz semmiben, mozgásnál néha fáj. Valamint ha tapogatom akkor olyan kattogó hangot ad ki. Háziorvosnál még akkor voltam vele. Említés szerűen mondtam neki csak annyit hogy fáj, azt mondta el fog múlni. Ennek viszont 2 hete is idegesít a dolog, hogy mégis mi van. Másnak is volt hasonló? Vajon mi lehet?

2019. dec. 2. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az a törésre jellemző. Menj vissza a dokihoz, és ne csak felületesen említsd neki, hanem részletesen.
2019. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csináltam neki semmit. 2 hétig köhögtem és ennyi.
2019. dec. 2. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem vettem észre mikor eltörtem. Csak a röntgen után kezdtem gondolkodni, hogy mikor történhetett.
2019. dec. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!