Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A napokban jutottam el arra a...

A napokban jutottam el arra a pontra, hogy már fogalmam sincs mit akarok és mire vágyom? Előfordulhat, hogy egyszercsak összeesem az utca közepén és vége lesz mindennek? Elszállt minden jövőképem és erőm.

Figyelt kérdés
Péntek óta ez az érzés van bennem. Hogy nincs erőm folytatni. Egyszerűen elfogyott. 2 éve nagyon nagy stressznek vagyok kitéve ami megoldhatatlannak látszik. Félreértések elkerülése végett nem öngyilkossági gondolataim vannak, hanem attól tartok a szervezetem adja meg magát. (37) Egyszerűen nem tudok normálisan gondolkozni az életemről és a körülöttem lévő dolgokról. Kívülről nézve látom a megoldásokat de átélve ezek nem működnek, nem vagyok képes cselekedni. Az egész egy nagy traumával kezdődött akkor jártam pszichológusnál (többnél is) pszichiáternél, pszichoterápián, gyógyszereket is próbáltam. Na ezektől csak minden rosszabb lett, úgy hogy légyszi ezt a vonalat hagyjuk.
2019. dec. 3. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,


Úgy fogalmaztàl mintha én ìrtam volna.

Ugyanezek a problémàim,ezért újra elmegyek rehabra.

2019. dec. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!