Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon szarul ébredtem. A bal karomban, főként a hajlatnál erős, szorító fájdalmat éreztem mely még mindig fáj, ráadásul a szívemet éreztem nagyon verni és olyan érzésem volt mint aki mindjárt elájul...

Kb egész nap éreztem, mostanra ezek a tünetek kicsit enyhültek, de továbbra is fennállnak még egy bizonyos szinten...



2019. dec. 6. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány az ügyeletet! Most azonnal! Esetleges (enyhe) stroke, keringési zavar, szív probléma is lehet.
2019. dec. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

18 vagyok, biztos, hogy ennyire súlyos? :S

Nem lehet, hogy csak kicsit sok volt a koffein bevitel és attól van? Átlagban 2-3 csészével iszok, de az elmúlt 2 napban 5-6 csésze lement mert éjszakába nyúló tanulásaim voltak

(bocsi, ezt kifelejtettem)

2019. dec. 6. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos igen. Nem mindegy a kérdés megfogalmazása, és az információk részletessége.

Így már más a helyzet. Pihend ki magad, és ne duplázd meg a kávé adagod.

2019. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben megmértem a vérnyomásomat, 160/110-et mutatott....

Kicsit magas, de akkor kipihenem magam, mindenképpen ez lesz a legjobb...

Valamint akkor holnap kerülöm a koffeint.

2019. dec. 7. 00:04
 5/6 anonim ***** válasza:
A karodat elfeküdted. A többi tünet lehet valami vírus bujkál benned, vagy nem aludtad ki magad, fáradtság, szorongás. Pihenj ha tudsz, c.vitamin, magnézium. Lehet idegeid vannak picit padlón.
2019. dec. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 160/110 még mindig a vérnyomásod, akkor menj el a háziorvoshoz, ma rendelnek, mert munkanap van.
2019. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!