Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4 órát aludtam az éjjel....

4 órát aludtam az éjjel. Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés

Tegnap már 23:00 kor az ágyban voltam. 0:30 volt míg elaludtam, éjfélkor bevettem neurol 0,25. Mindjárt elaludtam. 4:30-kor kelek munkába. A fejem fáj hátul, elől, össze vagyok törve. Sokat gondolkodtam az éjjel lánnyal kapcsolatban. Lehet ez végett is nehezen tudtam elaludni? Amúgy alszom 7-9 órát. Most mivel reggeli műszakom van, 4:30 kor kellett kelnem. Egész nap előttem áll.


Ugye nem lehet semmi bajom 4 óra alvástól?


2019. dec. 9. 05:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, max fáradtabb leszel. Van, hogy az ember nem bír aludni, most ráadásul melegfront van, ami nehezíti. Majd ma estére jól elfáradsz és sikeresebb leszel.
2019. dec. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De a legrosszabb amit tehetsz a gyógyszer szedése.

Ha el leszel fáradva , elfogsz aludni.

2019. dec. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A fáradtságon kívül nem lesz bajod. Persze, a munka nehezebb lesz, és ha olyan a munkaköröd, akkor nagyon figyelj oda, ne okozzon problémát a fáradtságból adódó kialvatlanság.

Ahhoz elég sokáig kellene csak négy órát aludni egy nap, hogy egészségügyi gondolat okozzon.


(Én pl 6 hetes kisbaba mellett megváltásnam érzem, ha nagy ritkán tudok 4 órát aludni az éjjel)

2019. dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A személyes rekordom 6nap ébren non-stop, semmi bajom nem lett. A világrekord 11 nap.
2019. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért voltál ennyi napot ébren? Tönkreteszed magad
2019. dec. 9. 08:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés? Az emberek rendszeresen alszanak kevesebbet is. Te meg 4 óra alvás miatt felteszel egy kérdést?
2019. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi bajod lenne, ráadásul egyszeri alkalomtól?
2019. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ilyen volt már, és akkor is "nagyon féltél"... Most már azt írom, igen, lehet bajod: hipochonderségnek hívják.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_..

2019. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!