Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan álmos, fáradt...

Állandóan álmos, fáradt vagyok nappal. Hiába kávézok, akkor is. Évek óta. Azóta voltak teljes vérképeim jó mindenem. Lehet pszichés?

Figyelt kérdés
Napközben szó szerint muszáj aludnom 3,4 órát.
2019. dec. 10. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit alszol éjszaka? Nem alacsony a vérnyomásod?
2019. dec. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem alacsony a vérnyomásom.

Fuu.. az én alvásom az katasztrófa.

Hiába fekszem le mondjuk 23:00 körül, éjjel 02:30-kor már felébredek. De ha 6,7 órát tudnék aludni,nappal akkor is lenne olyan fázisom amikor csak ásítozok.

2019. dec. 10. 08:06
 3/7 anonim ***** válasza:

De az éjszakai alvásban az is benne van hogy kávézol és sokat is. Na meg nappal alszol akkor nyilván nem tudsz aludni éjjel. Ezt kellene rendbe tenned, nappal ne aludj és ne kávézz. Egyszer csak be fog állni a szervezeted a rendes kerékvávásba.

Csak ha már a szervezeted megszokott egy rossz ritmust elég nehéz átállni.

2019. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bírd ki egy nap, hogy nem alszol és nem kávézol, viszont mozogsz kint a friss levegőn. Este tutira fáradt leszel és jobban fogsz aludni, másnap pedig kevésbé leszel kómás. Minden nap fáradj el fizikailag is, egyél 5-6x keveset és inkább délelőtt, és este már ne nézz képernyőt.
2019. dec. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy 11 éve éjszakás vagyok. De amikor szabadnapos vagyok itthon akkor sem tudok normálisan aludni. Na meg sokat gondolkozok..
2019. dec. 10. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak a lényeget hagytad ki. Neten találsz egy csomó cikket arról, miért nem egészséges éjszaka dolgozni.
2019. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress nappali munkát addig ez nem fog változni :(
2019. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!