Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zsibbadó furcsa érzés a...

PetiBence kérdése:

Zsibbadó furcsa érzés a nyelben, gyengeség érzés a jobb karban (Segítség! ) Többi lent (? )

Figyelt kérdés
A mai este furcsa (talán zsibbadó) érzést érzek a bal nyelven féltekén, olyan mint amikor, amikor nyújtod előre vagy oldalra, és megnyúlik ott az izom, de nem csinálok vele semmit,mondjuk mostanában valamiért sokat rágom és nyújtogattam. Pár napja ugyan ez volt a jobb oodalon.A jobb karomban gyengeséget éreztem , feszítgettem a karomat és utána. Azért írom ezt ki , mert fosok egy kicsit az agyvérzéstől és olvasgattam és ezek az okok is benne voltak, és azt is írták hogy ha egy dolog is jelentkezik , vagy egyesével több, akkor gond van, és így egy kicsit fosok.
2019. dec. 19. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Baromian unalmasak a szorongó hipochonderek a gyakorin! Nem közösségi oldalakra kell irkálni, hanem már rég el kellett volna menni pszichiáterhez! Anélkül nem oldódik meg!
2019. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!