Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menstruáciotol szekrekedes?

Menstruáciotol szekrekedes?

Figyelt kérdés
Kb egy hete szenvedek szekrekedestol, mar alhasi gorcsom is volt emiatt. Kb mindennap sikerül elmennem, de mindig ugy erzem, h meg kell, de egyszeruen nem megy tovabb... Ma megjott, es meg rosszabb, erzem az ingert, de semmi sem sikerul, pedig ma karácsony miatt nagyon sokat ettem... Ez lehet ettol? Vagy vmi nagyobb gond lehet? Faj a hasam, es kellemetlen mar meg persze idegesit h egyszeruen nem sikerul es ugx erzem, msr rosszul leszek :(

2019. dec. 24. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen lehet nekem pont az ellentete szokott lenni már de volt egy időszak amikor durva székrekedésesem volt. Nekem akkor a sok folyadék rostos magnézium kombó segített. Kb 1 héttel előtte kezdtem el szedni.
2019. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!