Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sok sírás után jelentkező...

Sok sírás után jelentkező nagyon erős fejfájásra van valami javaslatotok a gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés
Algoflex rapidot már vettem be, de nem használt, más gyógyszer sajnos nincs is nálam.

2019. dec. 27. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Nekem a kólától el szokott múlni a fejfájás, nem vicc...

De ha ez nem, akkor igyál egy nagy pohár vizet, és próbálj megnyugodni, friss levegőn sétálni, de esetleg valami Illóolaj is segíthet. Más ötletem sajnos nincs 😕

2019. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen nekem is szokott lenni, szerintem felmegy a vérnyomás, általában nagyon mérges is vagyok valakire, amikor ilyen történik. Igyál sok sok vizet, vegyél lassú mély lélegzetet többször, sétálj egy kicsit, vagy ülj ki az ablakhoz, ha nem akarsz kimenni. Vettél be gyógyszert, majd hatni fog az is, de addig ezt tudod csinálni.
2019. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek. Igen, én is nagyon dühös vagyok, úgyhogy biztosan a vérnyomásom is az egekben van (vagy legalábbis volt, most már nyugodtabb vagyok, de a fejfájástól nagyon szenvedek).
2019. dec. 27. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Vizes borogatas. Nekem csak az hasznalt.
2019. dec. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!