Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az a gyenge idegzet jele,...

Az a gyenge idegzet jele, hogy ha a kulcscsontomhoz érek, akkor a sípcsontomban ilyen fura érzésem lesz?

Figyelt kérdés

Ha vért látok, vagy valamilyen sebet. esetleg törés miatti eltorzult lábat,(nem látszik semmi, csak az, hogy a sípcsont a felénél van elhajolva)


Akkor a sípcsontomnél ilyen fura érzésem lesz! Nem tudom megmagyarázni. nem fáj, csak olyan kellemetlen és annyira kell mocorognom...


Ez normális?


2019. dec. 29. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

normalis

de ha tovabb analizalod magad, az mar nem

2019. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem valaki mesél valami fájdalmas vagy legalábbis annak tűnő dolgot, akkor nekem a térdeimben lesz furcsa érzésem. Nem tudom miért van, nem tulajdonítok ennek semmiféle jelentőséget.
2019. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Öhhhmmm ezt most nem értem?


mit értesz az alatt, h analizálom?

2019. dec. 29. 23:33
 4/7 A kérdező kommentje:
huuh akkor jó. Nekem rendkívül érzékeny minden csontom. ha a kulcscsontomat fogom meg, vagy a sípcsontomat, vagy az alkaromat, akkor olyan érzésem lesz a lábszáramban, mint amikor nyílt sebet látok, vagy vért. Ilyn undor szerű dolog. És nem bírok akkor nyugton amradni. mocorgok, simogatom, mert ha nem csinálok semmit, rosszabb lesz. Leírhatatlan érzés.
2019. dec. 29. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ah nekem is ez van. Nekem is a labamban van fura erzes, de sokszor a karomban is ha ilyet hallok, latok. Az elsosegely tanfolyam kesz "boldogsag" volt emiatt. :D
2019. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vekony testalkatu vagy? Nekem ez leginkabb akkor van, ha a sipcsontomnal borotvalkozok, es igazabol sehogy se esik kezre ott a borotva, es olyan erzes, mintha a csontomon huznam.
2019. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem, szerintem ez nem testalkat kérdése. Én kicsit zsíros vagyok /70 kg/ 16/f


elsősegélynél 15 évesen nekem nagyon ciki volt, ki kellett menjek, mert nem bírtam a lábamon állni. Mert ugye ott volt vér, seb minden... Igaz mű, de akkor is.

2019. dec. 29. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!