Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrénre jó megoldás?

Migrénre jó megoldás?

Figyelt kérdés

Anyukám kb 20 éve migrénes. Ma viszont annyira rosszul lett (hányinger, fejfájás) hogy ki kellett hívni az ügyeletet....Papaverint, Lidocaint,Milgammát kapott injekció formában...

Úgy néz ki, hogy a gyógyszer, amit szed (Qualerin) nem hat, pedig van, hogy már akkor beveszi, amikor még nem uralkodik el a roham rajta. Érfestéses vizsgálaton semmi eltérést nem találtak...

Tudtok valamilyen tanácsot adni?

Köszönöm!



2019. dec. 30. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Menjen el ideggyógyászatra. Ott tudnak felírni,illetve a háziorvos felé javaslatot adni kifejezetten migrén csillapítására szolgáló gyógyszerre. Ilyen pl. a Cinie tabletta.
2019. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20 év alatt egyszer sem látta neurológus? Kitűnő rohamoldók vannak, én a Relpaxot használom.
2019. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De járt neurológusnál, ő végezte a CT-t...

Köszönöm!

2019. dec. 30. 10:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pedig felháborító, hogy nem adott rohamoldót, mindenkinek joga van a fájdalomcsillapításhoz.
2019. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mi nem teszik az elsőn? A Cinie és a Relpax ugyan más hatóanyagú tabletta,de mindkettő migrénes roham csillapítására van. Van akinek az egyik jó, van akinek a másik és van akinek mindkettő.
2019. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam :O
2019. dec. 30. 11:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak 25 vagyok, de bele se merek gondolni milyen rossz lehet neki. Én is Qualerint szedek, de fel óra után mindig hat, ha épp nincs nálam, akkor pár óra után már pusztulat van.
2020. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 20 évembe telt, mire rátaláltam a Cinie-re. Sokféle vizsgálat, különböző gyógyszerek, orvosok. Én is Qualerinnel kezdtem az elején, akkor még használt. A Cinie-t már a háziorvosom írja fel, nem kell hozzá évente javaslat. Pszichológus is sokat segített, hogy ne szorongjak állandóan, feszültségoldót is szedek. 55 éves vagyok és most jól érzem magam. A kezdeti tünetek megjelenésekor bevett Cinie fél-,max. 1 órán belül teljesen elmúlik. Nagyon sajnálom anyudat, átérzem a helyzetét.
2020. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm❤
2020. jan. 11. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!