Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikor fognak elmúlni a követke...

Mikor fognak elmúlni a következő tünetek?

Figyelt kérdés
Tehát dióhélyban régebben (bár saját magamnak köszönhetően ) elég sok rossz dolgon keresztül mentem és meglett a következménye .Folyton féllek állandó félelem uralkodik rajtam amint kilépek az utcára életbe lép az üldözési mánia . 28 éves leszek szerintem nagy hiba az ,hogy nem éllek szexuális életet . Három fajta gyógyszert szedek eggyik az olanzapin a másik kettő a xanax és a neurol . Elment a libidóm is és szerintem a gyógyszereknek köszönhetően felszedtem 30 kg is . Nem dolgozom sehol sem nagyon nagy hiba ez is szerintem. Sokszor azt érzem ,hogy túl kel esnem valamin mint ha első verésem mert köszönhetően otthon lemondogattam részegen embereket és féllek hogy a jó isten utamba állítsa őket valahogy így fogalmazva ,de ezt érzem lefognak cseszni engem valamin túl kel esni és majd akkor mehet tovább élet és minden nap na kimenekeültem belle mint ha izgulnák igen felelés előtt és ez az érzés nyomaszt engemet !! Megmondom őszintén a múltam emléke az ami nyomaszt és megnehezítt a kifordulásomat a belső világomból mert olyanokat tapasztaltam amit egy átlagos ember nem és ez nehezítt meg a céljaim elérésében !!!Mikor foganak elmúlni vagy csökkeni a tüneteim ,vagy hogyan éljek így tovább?? Kérem értelmes válaszokat várok

2020. jan. 3. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg jutub: szorongásoldás
2020. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmikor.
2020. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miért írja hogy semmikor?
2020. jan. 3. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem jó orvosnál vagy, és nincs motivációd a változásra. Ennyi.
2020. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de van motiváncióm szeretnék járni afitneszbe és szeretném ha csökkennének a félelemeim elmúlnának szeretnék jó k=ozérzetet biztonságot nyugalmat jó k=ozérzetet szeretnék sok pénzt keresni stb főleg ami régen megvolt nekm hogy tiszta lappal induljak az életbe szeretnék normális lenni lehetne sorolni csak emlék a múlt emléke az a hiba és nőt is keresni szeeretnék mivel ennyi idősen igen még nem voltam nővel soha az életben
2020. jan. 3. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!