Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítség! Miféle fejfájás...

PetiBence kérdése:

Segítség! Miféle fejfájás lehet ez? Talán aggódjak?

Figyelt kérdés
(Infó 16 éves vagyok, pulzusom 111/70/96, valamikor szokott fájni a fejem frontokkor) 2 napja este elkezdett fájni a fejem (ha jól emlékszem a fejem bsl oldalán), pár órára rá , már a jobb oldalán fájt, másnapra már a homlokomnál( egész nap),mai reggel 2-3 fel is keltem rá, és délutánra el is múlt , de nem teljesen , valamikor a fejtetőmön , vagy a fejem jobb oldalan, vagy a tarkómnál lüktetett, általaban nem szoktam ilyenek miatt fosni, de utana olvastam 1-2 dolognak , és úgy voltam vele inkább hogy megkérdezem itt.

2020. jan. 4. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

"nem szoktam ilyenek miatt fosni, de utana olvastam 1-2 dolognak , és úgy voltam vele inkább hogy megkérdezem itt"

Gondolom az "utána olvastam" résznél, te csak a halálos agydaganatot vetted észre.

Ezt egyszerűen csak migrénnek hívják.

Mielőtt a migrénnek is utána olvasnál, és onnan is daganatos betegséget diagnosztizálnál magadnak, elárulom hogy a migrén a fejfájás egyik típusának a megnevezése.

2020. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pont arra gondoltam , és azért irtam oda hogy inkább megkérdezem itt, mert úgyvoltamvele hogy f**zság, de a migrén az ha jól tudom egy nagyon erős fejfájás, amihez társul pl fényéruélenyemség , és annyirs erős hogy valamikor a hányingerig is eljut az illető, de nekem annyira nem volt erős, és azért kérdeztem.
2020. jan. 4. 00:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Tenziós fejfájásnak olvasgass utána.
2020. jan. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez semmifelekeppen nem migrén, nekem az szokott lenni és kb belepusztulok olyankor.
2020. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!