Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érdemesebb jobban megvizsgálta...

Érdemesebb jobban megvizsgáltatnom magam?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, 2017 decembere óta észrevettem hogy a mellkasom erősen szúr,elsőnek azt hittem rosszul vettem a levegőt de 4 nap múlva se múlt el. Végül annyira fájt hogy aludni se tudtam,mentőt kellett hívnom. A kórházban vért vettek tőlem , EKG-t csináltak azt mondták mozgásszervi problémám lehet. Aztán eltelt egy pár hónap és megint úgy fáj. Háziorvos is azt mondta hogy bordaközi izomhúzodásom van, kaptam rá aflamint de még mindig úgyanugy fáj, van mikor egyik utána másik oldalt. A gyógyszer segít de csak részlegesen. El szeretnék ezzel menni magánorvoshoz hátha ő tud konkrétabbat mondani. Megéri? Van hagyjam? Kukarakodóként dolgozom de nem megerőltető a munka....

2020. jan. 4. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem 2 éve fáj már, hanem 2019 a helyes. Menj el magánorvoshoz ha nem múlik el. Nekem a szegycsontom ropog évek óta, meg az összes ízületem, de azok nem fájnak ezzel ellentétben, nem folyamatosan, csak néha. Azért ha nem is érzed megerőltetőnek, lehet az, ha előtte nem volt problémád és azután lett, akkor valószínű hogy a mozdulatok amiket csinálni kell, nem tesznek jót.
2020. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól írtam,2 éve fáj. Már a cigit és a kávét is letettem de nem múlik. A fájdalom meg olykor olykor jelentkezett
2020. jan. 4. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik részén fáj pontosan?
2020. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a fájdalom mozgásra, helyzetváltoztatásra változik,akkor biztos,hogy mozgásszervi dolog. Főleg,hogy 2 éve vissza-vissza tér időnként.Nem kell hozzá nehéz fizikai munkát végezni, elég egy rossz mozdulat és a bordaközi izmok meghúzódnak. Mellkas RTG-t csináltak? Ha esetleg nem,azt még érdemes lenne.
2020. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!