Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyámnak rettenetes nagy a...

Anyámnak rettenetes nagy a hasa! Ugye nem csak szerintem nem normális?

Figyelt kérdés
Anyámnak hatalmas a hasa, két gyereke volt összesen, 8 év korkülönbséggel. Legutóbb 15 éve szült, a kistesóm jött akkor... Más amennyire kicsi :D Na szóval olyan hatalmas a hasa, kb mint egy focialbda. Annyian csúfolnak miatta, hogy terhes.. Megkérdeztem már sokszor, de azt mondta csak azért, mert nagy volt a két gyerekem. Kemény is a hasa.. Már 2-3 éve, tehát tényleg nem terhes. Olyan ciki. Strandon, majd lesült a bőr a képemről. Úgy égtem miatta. És ez őt nem zavarja. 52 éves. Nagyon furcsállom. MInden rendben van vele, orvos sem veszi észre. De akkor mi ez? Kemény, focilabda méretű. vagyis inkább a teljes szélessége magasságával egyenlően púposodik ki. Kabátban nem látszik, ne akkora, mint egy terhes nőé, de azért hatalmas. Nem daganat..
2020. jan. 8. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg hasra hízó típus és jó pár kg túlsúly van rajta. Le kéne fogyni.
2020. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hány kiló anyud, milyen magas?

Az én anyum 59 kiló, de neki is a hasa nagy, arra megy az összes "háj". Pedig egyáltalán nem kövér.

2020. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Annyian csúfolnak miatta"


Kik csúfolnak egy 23 éves embert az anyjával?

Ha valaki kiír egy troll kérdést, legalább gondolja át.

2020. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
164 magas, 64 kg. hehe 64 64. Na szóval. Elég könnyű, sportos alkat, csak a hasa rondít be. Nem hízik sehol
2020. jan. 8. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"két gyereke volt összesen, 8 év korkülönbséggel. Legutóbb 15 éve szült"

Ezek szerint, te 23 éves vagy.

"Olyan ciki. Strandon, majd lesült a bőr a képemről. Úgy égtem miatta. És ez őt nem zavarja. 52 éves"


ÁSD EL MAGAD B+!!!


Ja, és majd nézz a tükörbe 30 év, és két gyerek után!

2020. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3mas. Ezzel nem segítettél. Még a koromat sem találtad el. 24 vagyok. :) És a csesztetés mindennapos, egyetemen is kapom folyton. Pl. ilyet. Anyád terhes helyetted? Vagy anád kihordja a gyereked? Nem szép dolog ám ez Bettike.
2020. jan. 8. 19:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerinted normális, hogy 52 évesen Nagyobb a hasa, mitn a dereka? És máshol sovány! Ez nagyon nem egészséges!
2020. jan. 8. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Császárral szült ?
2020. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen minkétszer
2020. jan. 8. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondoltam. Rés maradhatott az átvágott hasizmok között, nem tartja rendesen a belső szerveket.
2020. jan. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!