Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyengeség, szédülés, szorító...

Gyengeség, szédülés, szorító érzés a nyakban/mellkasban, izomfájdalom - mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem diagnosztizálást várok, csak érdekel, valaki tapasztalt-e már ilyet.

Vasárnap vérzett az orrom, aznap reggel kezdődött a torkomban egy nyomó érzés, ami kiterjedt a mellkasomra. Azóta elég gyenge vagyok, van, hogy szédülök, a szorító érzés pedig csak enyhül néha, de mindig visszajön.

Az orrom máskor is vérzik, általában nyáron, habár az elmúlt hónapokban kétszer is megtörtént (ami elég durva volt, mert sokáig tartott). Plusz ma már kezdődött egy szárazság-érzet is, folyton szomjas vagyok, de ha iszom egy kis vizet, csak pár percre mulassza el.


Tudom, hogy el kell mennem orvoshoz, de ahol élek, ott nincs bejelentett lakcímem egyelőre, szóval nincs háziorvosom, és félek, ha csak betoppanok, elküldenek a fenébe. Magánorvosra és magánvizsgálatokra nincs pénzem.

Nem tudom, ez változtat-e valamin, de szorongásaim is vannak, viszont azok pont hogy enyhültek az elmúlt hetekben, szóval szerintem annak nincs köze ehhez a pár nap óta tartó dologhoz.


Valakinek volt hasonló tapasztalata?


2020. jan. 10. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A szomjúságérzet, ami nem múlik, aggasztóbb mint a többi tünet. A vércukrod rendben van? Mindenképp menj el orvoshoz, segíteni fognak, olyan nincs, hogy nem néznek meg. Vérnyomásod rendben van?
2020. jan. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!