Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért vagyok egész nap álmos,...

Egyemke kérdése:

Mért vagyok egész nap álmos, fáradt?

Figyelt kérdés
Szóval már sok ideje tart.Szedtem ilyen vas tablettát és nem vált be. Lehet attól van hogy serdülök? Lány vagyok és még nem jött meg se.Nem lehet hogy azért van mert még fog jönni? Vagy mért van? Eleget alszok is. Kérlek segítsetek mert egész nap olyan ronda vagyok. Karikás a szemem is. 😞

2020. jan. 10. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány èves vagy?


Vashiánytól is lehet mivel azt hónapokig kell rendszeresen szedni mire elkezd feltöltödni a vasraktárad. Viszont ilyenkor nem elèg csak a vas kell c vitamin meg folsav is ezek segítik a vas felszívódását.

De lehet más vontos vitamin/àsványi amyag hiány is. Èrdemes lenne multivitamint szedned meg ásványi anyagokat is


De egy vèrvètel mindenfèle kèppen kellene.

Elmèsz háziorvoshoz elmondod ezeket fog adni beutalót vèrvètelre.


Vagy ha már elèg idős vagy ès mèg mindig nem jött meg a menzeszed akkor nőgyógyászhoz is kellene menni.

Ezt nem írtad hány èves vagy de ez is fontos.

2020. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy alúl működés.
2020. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!