Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Egyszerűen édesség függő vagyok mit tegyek?

Reggelire van hogy nápolyit.. Banánt joghurtot eszem kólával dél körül egy kis süti kb 4-5 db de eszem rendes kaját is pl kenyeret tesztakat.Szaloncukrot csokit stb mindent ami édes ha nem eszem elvonási tüneteim vannak.vizet max 2 kortyot iszom nem mozgok szinte semmit (eltört a karom és nem tudok dolgozni) egésznap ülök szinte.Belátom,hogy ez már káros mit tegyek ? 22N

jan. 14. 16:37  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

172 cm és 59 kg vagyok

# 1/3Időpont jan. 14. 16:39 Privát üzenet
Nincs baj a súlyoddal, inkább pótcselekvésnek tűnik a kartörés miatt. Nassolj nyers zöldséget, gyümölcsöt.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 14. 16:46 Privát üzenet
Kezdj el gyűjteni fogorvosra.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 14. 20:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyszerűen nem bírok ki egy napot édesség nélkül! Mit tegyek?
"GYORSAN, EGYSZERŰEN, BAJORUL" 1/1. részt látta valaki? Mi volt az a sárga színű tányéros édesség a végén?
Csokifüggő vagyok! Valaki tippek, hogy mivel tudnám legyőzni? Állítólag a függőbetegségek komolyak, és egyszerűen képtelen vagyok leszokni róla, minden nap ennem kell csokit vagy...
Hogyan csináljak forrócsokit egyszerűen?
Egyszerűen nem tudok ellenállni az édességeknek! Mit tegyek?
Mással is volt már ilyen hogy egyszerűen megutálta az édességet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!