Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Betegség az hogy nem tudok wczni ha valaki itthon van? (a nagy dologra ertem)

Sosem tudok wczni ha tudok h valaki itthon van a hazba csak akkor ha pl alszanak..munkahelyen meg mas idegen helyen meg vegkepp nem...csak akkor ha egyedul vagyok itthon...sokszor megkeseriti az eletem ez a rossz szokas vagy nem is tudom mi ez...

Igen tudom h normalis dolog s mindenki csinalja de egyszeruen nekem nem megy ha valaki itthon van....

Szeretnek en is ugy lenni mint masok hogy le ulok a wcre es nem szamit neki h ki jarkal a furdo elott vagy a hazban es vegzi nyugodtan a dolgat...

Nem tudom mit lehetne kezdeni evel a problemaval...valami ötlet?tanács?

Tenyleg annyira nehez igy elni sokszor erzem hogy annyira kell wczzek hogy mar nem birom

es meg sem megyek el ameg tudom h valaki itt van ...reggel is mindig korabban kelek hogy tudjam elvegezni ameg alszanak a tobbiek...annyira idegesit mar. Es szerintem nem is egeszseges hogyha visszatartom sokaig ameg eljon a megfelelo ido. Valaki van meg igy vagy csak en? Senkivel sem beszeltemnmeg errol...

Keress kérdéseket hasonló témákban: széklet, szorongás, egyedül, WC, egészség

jan. 15. 06:12  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*22/L

# 1/8Időpont jan. 15. 06:16 Privát üzenet
Önmagadon végzett pszichoterápia. Mélyen elgondolkodsz, hogy mi váltotta ki ezt a gátlást benned, mikor stb. Elfogadod, hogy ez egy természetes testi működés, amit mások is annak tekintenek. Viszel magaddal a wc-re könyvet vagy keresztrejtvényt, hogy eltereld figyelmedet az ajtón kívüli világról.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont jan. 15. 06:56 Privát üzenet
szorongás

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jan. 15. 07:00 Privát üzenet
Pszichológus. Ki tudja kiskorodban hányszor szóltak rád szobatisztasás gyakorlása közben, ha baleset volt. Lehet mélyen ez van a dolog mögött. De valóban nem normális.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jan. 15. 07:03 Privát üzenet
Igen, fejben van nálad a baj. Ezt próbáld meg helye tenni.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jan. 15. 08:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rengetegszer probaltam hidjetek el ...nem megy .nem tudom legyozni.. mindent megprobaltam mar meg meditaltam is rengeteg videot neztem a szorongas legyozossel kapcsolatban....es probalom a gondolataimat iranyitani de nem megy...lehetetlennek talalom hogy valaha is megkuzdjek evel a problemaval...muszaj lesz megtanulnom vele elni.. koszonom szepen a valaszokat

# 6/8Időpont jan. 15. 08:28 Privát üzenet
XxPussyHunterxX nevű felhasználó válasza:

Ha nem jönn, az gond. Erdélyben igy nem lesz több barna maci.

# 7/8Időpont jan. 15. 10:44 Privát üzenet
Szerintem keress fel egy pszichológust. És addig se add fel a próbálkozást. Talán, hogyha előtte lehúznád a wc-t és amíg az "zajong" addig elvégzed a dolgod, vagy vmi ilyesmi kis praktikákkal próbáld meg kihúzni ADDIG amíg fel nem keresel egy pszichológust/meg nem oldódik a problémád

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jan. 16. 18:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Végleg kijöttem egy rehabilitációról, de elfogyott itthon a Frontin és a lamolep gyógyszerem. Felírhatja a helyi pszicháterem akihez tartozom, úgy hogy viszem a zárómat is?
Hogyan legyen beteg?
1 hete itthon vagyok, mégis lebetegedtem. Mit lehet az oka?
Napok óta sült szalonna szagot érzek, pedig nem csinált itthon senki. Mitől lehet ez?
Szerintetek itthon maradjak vagy menjek suliba?
Miért csak itthon dugul be az orrom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!