Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegség az hogy nem tudok...

Betegség az hogy nem tudok wczni ha valaki itthon van? (a nagy dologra ertem)

Figyelt kérdés

Sosem tudok wczni ha tudok h valaki itthon van a hazba csak akkor ha pl alszanak..munkahelyen meg mas idegen helyen meg vegkepp nem...csak akkor ha egyedul vagyok itthon...sokszor megkeseriti az eletem ez a rossz szokas vagy nem is tudom mi ez...

Igen tudom h normalis dolog s mindenki csinalja de egyszeruen nekem nem megy ha valaki itthon van....

Szeretnek en is ugy lenni mint masok hogy le ulok a wcre es nem szamit neki h ki jarkal a furdo elott vagy a hazban es vegzi nyugodtan a dolgat...

Nem tudom mit lehetne kezdeni evel a problemaval...valami ötlet?tanács?

Tenyleg annyira nehez igy elni sokszor erzem hogy annyira kell wczzek hogy mar nem birom

es meg sem megyek el ameg tudom h valaki itt van ...reggel is mindig korabban kelek hogy tudjam elvegezni ameg alszanak a tobbiek...annyira idegesit mar. Es szerintem nem is egeszseges hogyha visszatartom sokaig ameg eljon a megfelelo ido. Valaki van meg igy vagy csak en? Senkivel sem beszeltemnmeg errol...



2020. jan. 15. 06:12
 1/10 A kérdező kommentje:
*22/L
2020. jan. 15. 06:16
 2/10 anonim ***** válasza:
Önmagadon végzett pszichoterápia. Mélyen elgondolkodsz, hogy mi váltotta ki ezt a gátlást benned, mikor stb. Elfogadod, hogy ez egy természetes testi működés, amit mások is annak tekintenek. Viszel magaddal a wc-re könyvet vagy keresztrejtvényt, hogy eltereld figyelmedet az ajtón kívüli világról.
2020. jan. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
szorongás
2020. jan. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Ki tudja kiskorodban hányszor szóltak rád szobatisztasás gyakorlása közben, ha baleset volt. Lehet mélyen ez van a dolog mögött. De valóban nem normális.
2020. jan. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fejben van nálad a baj. Ezt próbáld meg helye tenni.
2020. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rengetegszer probaltam hidjetek el ...nem megy .nem tudom legyozni.. mindent megprobaltam mar meg meditaltam is rengeteg videot neztem a szorongas legyozossel kapcsolatban....es probalom a gondolataimat iranyitani de nem megy...lehetetlennek talalom hogy valaha is megkuzdjek evel a problemaval...muszaj lesz megtanulnom vele elni.. koszonom szepen a valaszokat
2020. jan. 15. 08:28
 7/10 XxPussyHunterxX válasza:
Ha nem jönn, az gond. Erdélyben igy nem lesz több barna maci.
2020. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem keress fel egy pszichológust. És addig se add fel a próbálkozást. Talán, hogyha előtte lehúznád a wc-t és amíg az "zajong" addig elvégzed a dolgod, vagy vmi ilyesmi kis praktikákkal próbáld meg kihúzni ADDIG amíg fel nem keresel egy pszichológust/meg nem oldódik a problémád
2020. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt a kérdés az, hogy pontosan mi zavar.

Ha túl sok idő mire elvégzed a dolgod, akkor az anyagcseréden kellene változtatni, hogy ne fél óra legyen egy wc-zés, hanem 1-2 perc, így olyan mintha pisilni mennél.

Ha az zavar hogy meghallják, akkor esetleg egy kis wcpapírt tehetsz a wc-be, mielőtt "elkezdenéd". De ne sokat, akkor dugulás a vége..

Engem is zavar ha a wc mellett van valaki, a fürdőben vagy a szobában, mert tudom hogy hallja. Ilyenkor nem megyek én se.

Természetes szerintem az is, hogy nem szereted ha valaki tudja, hogy épp wc-zel, de nem egészséges visszatartani. Lehet hogy pszichológus lenne a megoldás, nem lehet tudni hogy mi okozza ezt nálad pontosan.

A családod előtt pedig pláne nem kell szégyenkezned, gondolj arra hogy mindenki megy wc-re... Ez a természetes.

2020. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Megoldódott/ javult azóta a probléma?

Ugyanígy vagyok és lelkileg mostmár tönkretesz ez, hogy ha egyedül vagyok semmi probléma, pár perc alatt megoldom azalatt is ha boltba megy a párom peldaul, de ha itthon van és hiába megy a zene, nem hallhat semmit, mintha a testem ellenállna, hiába érzem, hogy kell, mégsem sikerül, az erőlködéstől meg fáj mindenem, de attól is, ha visszatartom. Sokszor ezért hagyok ki az iskolában órát, hogy tudjak később lenni és indulás előtt el tudjam végezni, mikor egyedül vagyok, hogy ne legyek egész nap rosszul.. rettentő megterhelő, azt érzi az ember, alkalmatlan az életre ha nem megy egy olyan dolog, ami alap..

2022. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!