Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Észrevettem 3-4 hete, hogy...

Észrevettem 3-4 hete, hogy amikor sertést vagy marhát eszem, rettenetesen felpuffadok. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés
Eddig ilyesmit nem tapasztaltam, marhát elég ritkán eszem, sertést sem olyan kimondottan gyakran, bár azt azért heti egyszer-kétszer biztosan. Kb. egy hónapja viszont minden felpuffaszt, amiben ezek a húsok vannak, 1-2 napig olyan érzésem van tőlük, mintha elrontottam volna a gyomromat. Hasmenést nem okoz, csak iszonyú kellemetlen puffadást, gáztermelődést. Amikor büfögnöm kell – elnézést a kifejezésért – úgy érzem, elhányom magamat; mintha degeszre ettem volna magam, és jönne fel a sok étel – persze nem erről van szó. Vajon lehet összefüggés? A szervezetem egyik hétről a másikra nem bírja ezt a két húsfélét? (Egész biztosan nem romlottak.)

2020. jan. 15. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet allergia, vagy intolerancia. Bármikor kialakulhat, amíg nem vizsgáltatod ki magad, addig kerüld ezeket a húsokat.

Első körben irány a házidoki, ő majd mondja a többit.

2020. jan. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!