Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a bal oldalam belülről?

Fáj a bal oldalam belülről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok. Tegnap óta rossz érzés van bennem. Úgy keltem, hogy valami nem volt komfortos.

Nem igazán tudom elmagyarázni. A nyelőcsövemtől kezdve a bordáim aljáig az egész bal oldalam sajog, fáj, nyom, ha nagyobb levegőt veszek, nagyobbat nyelek, úgy fordulok, hajolok.

Mintha nem lenne elég hely odabenn, vagy mintha valami egységesen nyomná azokat a dolgaimat bal oldalon befelé. Nem érzem folyamatosan, csak ha úgy mozdulok, úgy veszek levegőt. De akkor az egész oldalamon végigfut egy görcs, feszítés.


Vettem már be algopyrint is, semmivel nem lett jobb. Magnéziumot szedek két hete, rángatózik a bal szemhéjam is, ha nagyobbat pislogok, tüsszentek, erősebb pillantások kiváltják.

Nem tudom, lehet-e közük egymáshoz.


Nem tudom, milyen orvoshoz menjek, aki nem néz hülyének ilyen panaszokkal, vagy mi lehet ez, mit próbáljak otthon ki.


Köszönöm szépen!


2020. jan. 16. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Dettó, annyi hogy én 22 éves lány vagyok.

Hétvégén ügyeleten voltam, úgy szúrt a gyomorszájam meg a lapockáim alatt. Ott belgyógyászati vizsgálatot javasoltak. Megyek háziorvoshoz, kikönyörgök valamit, azt se bánom ha gyomor vagy vastagbéltükrözés, mert ez nagyon rossz.

2020. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jobbulást kívánok. Én most hirtelen légmellre gondoltam.

Szólnál, ha megtudtál valamit?

2020. jan. 16. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj. Ő tudja, hogy hova küldjön tovább. A szemrángás pl. a nagyfokú belső stressz eredménye.
2020. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!