Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megrepedt végbélnyilással mit...

Megrepedt végbélnyilással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy éve egy nagyobb wczéskor nagyon nagy és kemény volt a székletem, akkor megrepedt szinte majdhogynem csak a nyílás és vérzett is. Azóta ott van a nyoma de az a baj h ritkán ha nagyobb székletem van újra kireped és vérzik. Ezzel mit lehet tenni?

Kicsi pont szerű lyukacskának látam a tükörből.

Ilyenkor neogranormont szoktam rákenni és előbb utóbb elmúlik a vérzés wczéskor


2020. jan. 17. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
proktológus tud segíteni, inkább aranyér kenőccsel kend
2020. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Odafigyelsz az étkezésedre is, meg az altesti higéniára is. Igyál sok folyadékot, egyél sok rostosat, ha szorulásod van, akkor egyél szilvalekvárt vagy aszalt szilvát.


És ne kenegesd magad mindenféle vacakkal, főleg ne akkor, ha még nagyon fiatal vagy. Sok mozgás, kevés zaba, sok folyadék. Ha sok a stressz, lazíts. Úszás, futás, séta, zene, akármi. Mind jó a belső stresszoldásra.

2020. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokat sportolok mivel hivatasos sportolo vagyok es nagyjabol jol is eszek rostdusan...

Igaz most karacsonykor en is elszalltam

2020. jan. 17. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mindenképpen indokolt sebészeti (proktológiai) vizsgálat.
2020. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!