Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy infarktusom van?

Lehet, hogy infarktusom van?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, par napja gyengének érzem a végtagjaim, mintha zsibbadának is néha kicsi, szedelgek és ami ma megijesztett a legjobban, hogy ráz a hideg de izzadok. És olvastam, hogy a hideg izzadás jellemző az infarktusra. Viszont stresszes is vagyok nagyon, ami elég komoly tüneteket tud kíváltani nálam.
2020. jan. 17. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte 100%,hogy ez nem infarktus. Ahhoz azért kevés a hideg izzadás és a gyengeség,mint tünet. Inkább valamilyen vírus környékez. Lehet,hogy majd lebetegszel.
2020. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem infarktus, nyugodj meg! Ez inkább stressz, kimerültség, vagy vírus bujkál benned. Pihenj kicsit,nyugodj meg. Sétálok friss levegőn, szedj c.vitamint, b.vitaminokat.
2020. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak nem tartanak napokig az előzményei, és kevés hozzá az izzadás. Valamit össze szedhettél.
2020. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Infulenzás lehetsz.
2020. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!