Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magne B6-ot túladagolni...

Magne B6-ot túladagolni lehetséges?

Figyelt kérdés

Van a Magne B6 stress control nevezetű "nyugtató" (Vagy nem tudom hogy hívjam). Lehetséges ennek a túladagolása, mint például egy vény köteles nyugtatónál? Ha igen, akkor milyen következményei lehetnek?

U.I.:Mielőtt azt gondolnátok valami depressziós tini vagyok, nyugi semmi ilyen. Egyszerűen csak erről kell prezentációt készítenem de interneten nem sok mindent találok erről.

Köszönöm a válaszokat!


2020. jan. 18. 14:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy mi történhet akkor ha az illető többet vesz be a napi adagnál?
2020. jan. 18. 14:01
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

túladagolás tünetei a gyengeség, hányinger, hányás, légzési nehézségek, alacsony vérnyomás és szívritmuszavarok, mely akár szívmegálláshoz is vezethet. Ebben az esetben csökkenteni kell az adagot.

Google....

2020. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
2020. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha az előírtnál több Magne B6 bevont tablettát vett be:

Nagy adagok tartós szedése a szervezet magnézium-túltöltéséhez vezethet. Túlzott mértékű szájon át történő magnéziumadagolás, normál vesefunkció mellett általában nem vált ki toxikus reakciót. Veseelégtelenség esetén azonban magnézium-mérgezés alakulhat ki.

Toxikus reakciók a vér magnéziumszintjétől függően: vérnyomásesés, hányinger, hányás, központi idegrendszeri depresszió, csökkent reflexek, EKG eltérések, légzéscsökkenés, igen ritka esetben kóma, légzésbénulás, szívleállás, a vizelés megszűnése (anuriás szindróma)." (Betegtájékoztató)

2020. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy ennyire túlterhelitek magatokat ezen😘. Én csak kérdeztem, hogy biztos mindent jól írjak le de elnézést még én kérek emiatt egy oldalon aminek az a lényege, hogy az emberek kérdezenek.
2020. jan. 19. 12:59
 6/6 A kérdező kommentje:
De aki normális választ adott annak köszönöm a segítséget.
2020. jan. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!