Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Extraszisztolésok! Nálatok is...

Extraszisztolésok! Nálatok is van ilyen tünet?

Figyelt kérdés

Van amikor olyan extraszisztolét érzek ami nem okoz ilyet, de van olyan, hogy kb 1-3 mp-ig tart egy ilyen félreütés és ezt remegés, zavartság, enyhe izzadás és azonnali vizelési inger követi. Ilyenkor nagyon megijedek. Egyébként ez a típus nem fordul elő gyakran. Ez normális hogy ilyet okoz? Kb 1 hónapja csináltak vérképet, teljesen jó, csak kissé vashiányos vagyok (szedek vasat azóta), kétszer ekg-t ami normális volt, szívultrahangot, szóval nagyon részletesen megvizsgáltak és nem volt semmi probléma. Akik szintén megérzik ezt a szabálytalan szívverést náluk is van ilyen 'rosszullét'? A válaszokat előre is köszönöm!

21 / L



2020. jan. 20. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én max. egy kis megszédülést érzek. Nem lehet,hogy ilyenkor ráparázol? Mert a stresszhormonnak vannak olyan hatásai,amit leírtál.
2020. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez tipikus stressz tünet, ne aggódj!

Szedjél magnéziumot, és Valeriana relaxot, vagy citromfűvet.

2020. febr. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez fordítva van. Úgy megijedsz a melléütéstől, hogy ezeket a tümeteket produkálod. A vizelési inger tipikis stressz reakció még az állatok is csináljak. Célja hogy amit ürítesz háha elriasztja a támadód. Csak a mai világban már más dolgokon stresszel az ember így ez a válaszreakció értelmét vesztette. Sajnos az evolúció lassabb mint a civilizációnk változásai. Ne ijedj meg. :)
2020. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!