Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez valami vitaminhiány lehet?

Ez valami vitaminhiány lehet?

Figyelt kérdés
Katonai suliba járok. Nálunk elég általános az, hogy sok ideig kell egy helyben állni. Régen ezzel semmi bajom nem volt, jól bírtam. Viszont decemberben egy ünnepségen vettünk részt, ott 30 percig tudtam állni, aztán éreztem, hogy a kövi pillanatban el fogok ajulni, szóval szerencsére még épp ki tudtam lépni az alakzatból. Nemrég a parancsnokunk beszélt egy jó 20-25 percet, de ezt sem bírtam sajnos. Ez egyre rosszabb, ráadásul az ilyenek nálunk ugye nem megengedettek... Elképzelni sem tudom, hogy mi lehet az oka, az egyetlen, amire tudok gondolni, az a vitaminhiány. Esetleg valakinek más ötlete van?
2020. jan. 20. 08:31
 1/7 anarchy666 ***** válasza:
100%
Vitaminhiány ilyesmit nem okoz. Inkább szív, vagy vérnyomás problémára gondolnék.
2020. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vérvételen mikor jártál? Érdemes lenne elmenni és a vérkép mellett egy vasszintet is nézetni!
2020. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy vagyok
2020. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnapután megyek akkor vérképre holnap meg házidokihoz.
2020. jan. 20. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd megírd hogy mirol van?
2020. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, csak el ne felejtsem :D


Egyébként régebben mondták, hogy alacsony a vérnyomásom, lehet ez lesz a ludas

2020. jan. 20. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok az eredményre nagyon
2020. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!