Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Félelem és szorongás vagy más?

Félelem és szorongás vagy más?

Figyelt kérdés
21 eves srac vagyok aki szorongos es panikbeteg. Olyan 3 eve volt az elso panikrohamom. Akkor kivizsgaltak szervileg mindenhogyan d enem talaltak semmit. Aztan jott a depresszio. Felszedtem 15 kilot es hasas lettem. Azota zedek gyogyszert is mar 2 eve (cipealex). Azt hittem rendbe jovok de az elmult hetekben/honapokban megint egyre rosszabbul erzem magam. Sokszor van olyan velem hogy a szivem felre ut vagy kihagy egyet amitol mindig megszedulok es megijedek. Sokszor magas a vernyomasom is, egyszer 180at mutatott az elso ertek. Folyton szorongok es felek hogy szivhalalt halok. Gyengenek erzem magam. Mintha csak almodnek. Felek hogy egyszer csak leall a szivem. Az elhizas is rajatszhat? Mi baja lehet a szivemnek? Ismet elkene mennem kivizsgalasra? Vagy ez mind psziches?
2020. jan. 20. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A félelem az 100% pszichés. 2 év alatt már fullra hozzászoktál a gyógyszerekhez, így azok nem hatnak= rosszabbul vagy, ezt nevezik gyógyszer toleranciának.

Majd le fog állni a szíved, de csak olyan 50 év múlva. A vérmyomás a pánik és punnyadás miatt magas, ezt mondd el orvosnak. Az elhízás a szorongást is súlyosbítja, meg a szívnek sem jó, fogyjál le, mozogj, sportolj. Az álmodok érzés az derealizáció és/vagy deperszonalizáció, mindkettőt a szorongás okozza. Pontosabban az agyad így próbál meg elhatárolódni a féelelmeidtől. nem veszélyes, csak kellemetlen. ha elmúlik a szorongás, akkor ez az érzékelési zavar is el fog. Soprtoljááááá!

2020. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*sportoljáááá természetesen
2020. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) sportolas is azert necces szamomra mert az elso rohamom pont focizas kozbe tortent... Ezert nem merek meg futni se
2020. jan. 20. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyfokú szorongás,pánik, hipochonder is vagy. Nem fog le állni a szíved,ne félj ettől! Fogyni az jó lenne azért..
2020. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!