Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudok tenni, túlzott...

Mit tudok tenni, túlzott idegesség ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a helyzet, hogy mostanában nagyon sokat idegeskedem/stresszelek. De olyan szinten, hogy remegek, vagy rosszul leszek, és néha hányingerem is van.. Esetleg tudtok ajánlani valamit, emivel lehetne ezt csillapítani, vagy elmulasztani? Gondolok itt valami hatasos gyógyszerre, jó áron, vagy valami praktikára. Köszönöm előre is. :) 16L

2020. jan. 22. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nézz utána a macskagyôkér teakeveréknek. Olcsó, nem ráz és nem lehet rászokni. Vagy tanuld meg az EFT módszert.
2020. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a jutubon.
2020. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is nyugtatoteat ittam :) sokat :D segitett. Lehet h placebohatast ert el, de akkor is segitett, nyugodtabb kozerzetem lett. Volt hogy vizsgaidoszakban egy nagyondurva vizsga elotti ejjel remegtem orditottam a bogestol. Anyukal csinalt egy nagy bogre nyugiteat, 3 filterrel :D es komolyan lenyugodtam, el tudtam aludni. Annyiramegszerettem az izet hogy csak ugy iszok mindig.
2020. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit akarsz? Elfojtani a tüneteket vagy a kiváló okot megszüntetni.
2020. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt annyit olvasol ról, amennyit csak akarsz

https://www.youtube.com/results?search_query=M%C3%A9zes+Judi..

2020. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valeriana Relax kapszula. Vény nélkül kapható.
2020. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!