Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nagy levegőt veszek, vagy...

Ha nagy levegőt veszek, vagy nyújtózkodom fáj a mellkasom bal oldalon, ahol a tüdőm van. Voltam orvosnál, csinált EKG-t, meg mindent de minden rendben van, meghallgatta a tüdőmet, nem tud semmit. Többi lent?

Figyelt kérdés
Ma voltam vérvételen és majd később lesznek meg az eredmények, de nagyon rossz. Valakivel volt már ilyen? Nem tudom mit tegyek, mert nagyon aggódom.

2020. jan. 24. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrésre barmikor elmehetsz ha meg nem voltál. Ott azonnal eredményt kapunk.
2020. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de külföldön (délvidéken) élek és itt tüdőszürést csak magánba csinálnak, nem vagyunk még annyira fejlett ország :'D 16 éves vagyok anyám meg nem akar fizetni érte. Szóval nem tudom. Orvos nem tud semmit se mondani erre, tüdőgyulladásra gyanakszom, de más tünetem nincs csak ez a szúrás.
2020. jan. 24. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladást észre vette volna az orvos. Lehet húzódás, becsípődés is.
2020. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meglett a vérvétel eredmény, de azóta még mindig nem múlt el, folyamatosan fáj a tüdőm. Nem lehet hogy ez koronavírus?
2020. jan. 26. 11:31
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval lázam nincs, köhögni szoktam. Meghallgatott sztetoszkóppal az orvos, nem hallott semmit.. Vérvétel jó, illetve még csináltak olyat hogy mintát vettek ilyen vattás cuccal a torkomból az szerdán lesz meg, de nem tud semmit az orvos pedig nagyon nehezen kapok levegőt
2020. jan. 26. 11:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja meg a vizeletvizsgálat is megvolt, szóval nem tudom mi lehet már
2020. jan. 26. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:

Koronavírus aligha.. :D


Simán lehet egyszerű becsípődés, izomfájdalom, vagy akármi jelentéktelen, ha a doki sem talált semmit.

Mellkas röntgen volt már?

2020. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mellkas röntgen PTX-re is indokolt lenne.
2020. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csináltak mellkas röntgent mert nem hall semmit az orvos és nem tud semmit, viszont azóta is nagyon fáj a tüdőm..
2020. jan. 27. 12:55
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ilyenkor a röntgen az első és indokolt is nagyon,nem minden elváltozást lehet hallani.
2020. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!