Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért furcsa a mellkasomnál?

Mintha mozogna valami a szivem és a bordám közt a mellkasomban. Kicsit rossz érzés. Néha egy pillanatra benyilal a fájdalom a szivem környékére. Mitől lehet ez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: furcsa, fájdalom, érzés

jan. 25. 20:36  Privát üzenet  

A válasz
Wonny nevű felhasználó válasza:

Ilyen buborék szerű, hullámzó érzés? Az lehet extraszisztolé, szív kihagyás. Stressz okozza, nem szív betegség.(idegi szívritmus zavar)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 27. 18:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hogy érted hogy buborék szerű? És ez nagy gond? Forduljak orvoshoz mindenképp?

# 2/3Időpont jan. 28. 05:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az is lehet, hogy a tüdőm, nem tudom. Ehheu milyen magándokihoz kell fordulni?

# 3/3Időpont febr. 14. 19:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kimentem vizes felsővel az erkélyre (ráadásul főleg a mellkasomnál volt) és kizárt a húgom 10 percre. Lehet valami bajom belőle?
Zsibbadó furcsa érzés a nyelben, gyengeség érzés a jobb karban (Segítség! ) Többi lent (? )
Furcsa fájdalom az egyik bordán?
Pár napja tartó szív körüli furcsa érzés és bal oldali zsibbadás mitől lehet?
Furcsa nyomást érzek a mellkasomnál amikor szerelmes vagyok mintha kiáltani tudnék mi ez az érzés?
Mi lehet? A mellkasomnál középen érzek olyan furcsa érzést mintha bedobbanna a szivem 1-2másodperc az egész.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!