Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem sikerül célt találni az...

Nem sikerül célt találni az életemben és ez teljesen üressé teszi a hétköznapokat, de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egyáltalán nem tudom rávenni magam a tanulásra, manapság pedig az érettségi nélkül nem megyek semmire, jól tudom. 2 éve még minden jobban ment, olyan suliba járhattam ahol azt a szakmát tanultam amit szerettem volna elvégezni és aztán azzal tovább menni, szóval volt értelme, volt célom vele. Most egy sima érettségit adó esti iskolába járok, mellette diákmunkákat végzek de sem a tanulásra, sem a barátokkal való programra, néha még a családdal való kapcsolat tartására sem tudom rávenni magam. Én nem értem ezt, pontosan tudom hogy mit kéne tenni de ha neki is ülök tanulni, mintha kínaiul lenne az egész és 1 óra múlva feladom, csak aludni akarok. Utoljára akkor voltam boldog amikor egy hosszabb kirándulásra elmehettem, néha azt sem hiszem el hogy élek. Tudom, az én hibám, miért nem teszek ellene... Nagyon bezákóztam, valaki segítsen!

2020. jan. 26. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is igy voltam vele pár éve, mert még ott volt az is hogy anyagi nehézségeim voltak!

Dolgoztam, de nem volt elég semmire és sajnos megprobaltam csak dolgozni, aludni, enni aztán ennyi!

De kicsit felraztam magam és rajottem ha nem csak önző ként magamat nézem, hanem mondjuk próbálok segíteni másoknak akkor jobban fogom magam érezni! Vagy csak ha én változom akkor masoknak is boldogság lesz!

Nekem igy 33 éves fejemre kellett rajonnom!

Te mennyi idős vagy?

Férfi vagy nő?

A ferfiak hamarabb tudnak bedepizni ilyen dolgok miatt!

2020. jan. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet tud segíteni, ez egy hasonló kérdés:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1006..

2020. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!