Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aurás migrénem volt . ( kb 20...

Aurás migrénem volt . ( kb 20 eve van zik-cak látással előtte utána fejfájás ) Már vagy 1 eve nem volt semmi most meg amint lement a roham, utána kb 30 perc múlva jött a következő . Mondom ilyen nincs! Volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Aura, migrén, fejfájás

2020. jan. 26. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész héten egy-két órát leszámítva jöttek és mentek nálam a migrének. Van, hogy 1-2 hónapig semmi vagy hogy minden héten.
2020. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen rohamaim. Van amikor aurával, látótér kieséssel, van amikor nem. És azt vettem észre,hogy amikor időváltozás van akkor jönnek ezek. Nyáron, télen nagyon ritkán, van ,hogy hetekig nincsen, ősszel és tavasszal pedig akár naponta, vagy napokig is. Úgy hallottam,hogy jövő héten jön egy melegfront.
2020. jan. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!