Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírok nyelni, már nem...

Nem bírok nyelni, már nem bírom tovább (? )

Figyelt kérdés
Hali.. először is ma megyek orvoshoz, ugyanis 3 napja fáj a torkom és mostmár olyan szinten hogy a nyálamat is alig bírom le nyelni. Ég csíp fáj. Már sírok elegem van ,ettem algoflexet de nem igazán hat, ettem köptetőt mert néha érzem hogy a slejm liftezik. Van valakinek tapasztalata erről,hogy még is mit csináljak,mert már éhezem is.
2020. jan. 27. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bakteriális fertőzés...

Kapsz antibiotikumot a bevétele után pár órával már enyhülni fognak a tünetek...

2020. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Torokfertőtlenítő cukorka, utána meleg tea, leves.
2020. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már ettem egy kis mű levest és banánt. De úgy, hogy forraltam fel kb 2 bögre vizet és tettem hozzá egy 3/4ek.delikátot,ezt elkortyoltam,majd egy banánt össze nyomtam villával ez volt az ebédem 😀
2020. jan. 27. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van otthon kakukkfű, abból csinálj teát és igyad, meg öblögess vele.

Karamelltea is jó, vagy gyömbér tea. Továbbá jó a szegfűszegolajos (hígított!) Öblögetés is.

Ezek mind gyulladás és fájdalomcsökkentők. Ha egyik sincs a háznál, akkor só vagy szódabikarbona biztos van. 1 dl víz, mokkásksnál sóval vagy szodabikabobával de lehet mindkettövel is és öblögesd.

2020. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szopogatós tabletták közül meg a Doritricin nagyon jó.
2020. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!