Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A trevicta gyýosgzer 350 mg...

A trevicta gyýosgzer 350 mg mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből?

Figyelt kérdés
mennyi idő alatt illetve hogyan tudnhatnám gyorsabban kiürítenni a szervezetemből a ezt a szemét gyóygszert????

2020. jan. 28. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, kell az neked!
2020. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem kell felesleges arra lennék kiváncsi hogy mennyi idő míg kiürül pár nap ??
2020. jan. 28. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire adták? Mennyit szedtél eddig be belőle?
2020. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem injekcioba adták állítolag három honapig nem fogom kapni csak annyit elárulok hogy régen edztem nem fájt a derekam mivel megvoltam oeprálva és még jobban fáj derekam tisztára ellustultam felszedtem 30 kg megmondom éoszintén a pszihiáterek töbsége csak színdarasbot játszik az egészéggel másra nem valók régen volt egy hobinamit szerettem csinálni de már azt se tudom csinálni megmondom éoszintén azért mentem el orvoshoz mert volt olyan állapot hogy otthon sem mertem magam maradni mert olyan rosszakot áttéltem te mit csinálnál a helyembe megkérdeztem anyámtól hogy egy személyt nem fogom elárulni a nevét hogy hova jutott majd pokolba azt mondta erre fel elfutottam wc re és mint ha teljesen más fizikai valóságba ébredtem fel volan ahol a kanapék ugy néztek ki más összeszarta volan magát esgzerrre csak felkeltem minden helyére került plusz végig mentem a pokol poklán az nyomor jöttem haza erre fel elkedztem imátkozni elhunytakhoz majd az semmi megtudtam sem az agy sem más biologiai informáci´=o nem képes létrehozni gondolatot erre fel a tük=or eléott emntem átt ahol az a nyomor ami volt pokolban voltam én tudom milyen a pokol ahol nyomor van ahol állandó halálfélelem akkor tenyeremről lekopott az eredeti volnal amit taposunk és keletkezett egy rövidebb életvonal !!!! amin ugye nem kelen gyalogolnom pluszban volt egy telefonom amit kiadtam kezemből és ugynazokat áttéltem mint a gyilkosok majd ugynazokat mint akik egész életét ledrogozták volan és ugyanazokat mint aki szüleit kivégzi majd utánna mint szétvertek volan halálra és én vagyok az eggyetlen egy aki bebizonyította hogy van a halál tán élet a tudat tovább él a földön a halál után !!!!
2020. jan. 28. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!