Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek mitől híztam meg?

Szerintetek mitől híztam meg?

Figyelt kérdés
a közelmultban k=orülbelül 30 kg szedtem fel kaptam xeplion injekciót és szedtem olazapint xanax és neurolt majd utólag pedig kaptam trevicta depot injekciót de a gyosgzerjaim ugynazezk elkézlehető hogy a gyóygszerektől híztam meg ??? vagy mi lehet az oka??

2020. febr. 1. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek kzött a gyógyszerek között enzimgátláson alapulóak is vannak, és ha már abba belenyúl egy gyógyszer akkor a hormonrendszer is megbillen onnantól..
2020. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézni kell egy TSH-t, hogy rendben van-e a pajzsmirigyed. Ha az rendben van, akkor a zabálástól. A pszichiátriai gyógyszerek étvágyat tudnak ugyan csinálni, de energiát a semmiből gyártani nem tudnak. Továbbá korábban írtad, hogy sportoltál is, de ezt most már nem csinálod, ha mozgás nélkül annyit eszel, mint egy intenzívebb sporttevékenység mellett, akkor ne csodálkozz azon, hogy jönnek a kilók.
2020. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Elsősorban az evéstől, másodsorban ezek a gyógyszerek megkötik az összes zsírt az idegrendszernek. Szeretnéd hallani a megoldást a problémádra? Gyógyszereket letenni, sportolni, diétázni. Ezek nélkül nem fogsz lefogyni, csak még tovább hízni.
2020. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen én is szeretném a gyoygszert letenni az lenne megoldás én tundák is nélkülük élni csak anyám erőlteit hogy szedjem egyébként 27 éves vagyok és libidóm is eléggé elment mondhatni így
2020. febr. 1. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!