Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SIBELIUM gyógyszert szedett...

SIBELIUM gyógyszert szedett valaki, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mellékhatásai érdekelnének leginkább. Tudom, minden gyógyszerre minden borzasztót odaírnak, de ha valaki szedte és tudna róla pár mondatot írni megköszönném! (Eleinte csak 5mg-ot kell szednem, a 10mg felét)

2020. febr. 4. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én 1 hónapig szedtem de mivel nem hatott a migrénemre abba is hagytam. Mellékhatása nálam nem jött elő ezalatt az idő alatt.
2020. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

neked milyen jellegu migrened volt? Vestibulair migren? Ami szedulest okoz? Vagy “sima”?

Kosziii a valaszt! Ment a zold kez!

2020. febr. 4. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szédülést is okozott sokszor, aurás látást, látótér kiesést, hányingert.. minden.. Nekem legutóbb humapronolt írtak fel megelőzésre és ez tényleg lecsökkentette a rohamok számát, bár sajnos így sem szűnt meg teljesen.
2020. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ertem. Na nekem honapokig vannak folyamatosan 0-24 tuneteim. Tudnam sorolni de roviden: állando (nem forgo jellegu) szedules. Lebegés érzéshez vagy zuhanashoz tudnam hasonlitani. Vagy mintha egy hajon lennék. De nem a kulvilag mozog hanem en belul. A fejem.

Fejfajasom nincs.

Még sorolhatnam h miket érzek de hosszu lenne a lista.

Ezt irta fel a doki, mert a beta blokkolokat sztm nem birnam, ugyanis 90-100 as a normal vernyomasom...

:) remelem hasznal a gyogyszer..

2020. febr. 4. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem elmulasztotta a rohamokat, viszont mellékhatasként olyan depressziót es szorongást okozott, hogy majdnem eret vágtam. Nem vicc!
2020. máj. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vérnyomásotokat nem vitte le?
2020. jún. 18. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!