Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rettenetes fáradt vagyok az...

Rettenetes fáradt vagyok az iskola miatt! Délután azonnal elalszom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Normálisan olyan 22-23kor fekszem le és másnap 10-11 ig alszom. (akkor ébredek fel természetesen) Korábban nem tudok elaludni...


Iskolai napon lefekszem 22-kor, felkelek 6-kor. Aztán lefekszem 22-kor, szintén felkelek 6-kor, de a 2. nap végére annyira kimerít az iskola h,ogy délután nem tudom nyitva tartani a szemem. Még ha ülök a lecke fölött akkor is volt, hogy elaludtam az asztalon.


Olyankor éjfél és 1 között felébredek és nem bírok visszaaludni, pedig nagyon fáradt vagyok! (legalábbis annak érzem magam)


Engem a mentális gondolkodás rettenetesen lefáraszt. A fizikai munkát bármeddig bírom. Nyáron voltam dolgozni, és el volt intézve, hogy 8 tól négyig dolgozhassak és olyan jól éreztem magam, hogy szinte mindig kipihent voltam. Nem volt házifeladat amit meg kellett csinálni így volt időm kicsit pihenni. És még pénzt is kaptam érte!!


Az iskola teljes mértékben felborítja a bioritmusomat!


3 évig (6.7.8) magántanuló voltam, hogy jó jegyeim legyenek. Sajnos most eltörölték és gimibe már nappalisként járok. (9.es vagyok) ÉÉs hát rettenetes.


De mint írtam nem az időpontok miatt vagyok fáradt vagy a kevés alvástól, hanem attól, hogy az iskola lefáraszt.


2020. febr. 4. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát még az azt követő évek hogy le fognak.
2020. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Agyon vannak terhelve a mai fiatalok. Egy csomó egyetemi anyag már középiskolában előkerül. Majd' leestem a székről, mikor gimnazisták beszéltek a tévében arról, hogy ők már valószínűség számítást is tanulnak, gráfokkal foglalkoznak és egyéb ilyen nehéz dolgokat. Nekünk még differenciálszámítást, integrálszámítást kellett tanulni. Ezek is az egyetemi anyagból kerültek hozzánk. Nem nagyon értettünk belőle semmit. Azt hiszik, akik ezért felelősek, hogy a diákok agya mindent kibír? Nagyon együttérzek a fiatalokkal!
2020. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!