Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elmúlt időben nagyon furán...

Az elmúlt időben nagyon furán érzem magam, folyton magamat okolom és csak szarul vagyok Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Valamiért úgy érzem mindenki megváltozott körülöttem, a legjobb barátnőimmel se annyira találom a közös hangot, mintha nekik is kevesebb kedvük lenne úgy mindnehez. Aztán folyton azon jár az agyam hogy nincsenek barátaim, pedig az osztályból nagyon sok embert barátomnak, sőt közeli barátomnak tekintek, vhogy mégse érzem magam mostanában olyan komfortosan köztük. Az volt az egyik újévi fogadalmam hogy legyek extrovertáltabb , valahogy emiatt most még szarabbul érzem magam pl egyszer láttam egyik régi barátnőmet az utcán, vagyis pont nem láttam mert a túloldalt ment és rögtön arra kezdtem gondolni hogy most biztos 'megutált' hogy nég csak nem is köszönök neki, pedig csak nem vettem észre. Meg folyton az jár a fejemben hogy nem csinálok semmit, és hogy mennyi dolgot csinálhatnék.

Az meg már csak töltelék hogy folyton azon gondolkodom hogy a többi lánynak legalább volt már egy 'udvarlója'/ barátja én meg bármennyire igyekszem vhogy nem megy. Már többen mondták nekem hogy én vagyok szinte az egyetlen ember az osztályban akit mindenki bír, meg a legtöbb lány azt mondja hogy nagyon szép is vagyok (amit persze nem hiszek el...).Meg szüleimmel is nagyon jó a kapcsolatom, úgy érzem vmi mégse stimmel, és naponta is elég rosszul, stresszen érzem magam. Szerintetek mit csináljak?



2020. febr. 6. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

"Az volt az egyik újévi fogadalmam hogy legyek extrovertáltabb , valahogy emiatt most még szarabbul érzem magam"

Hát igen, ez butaság volt. Nem lehet mindent megváltoztatni. De ha jól kijössz az osztálytársaiddal, akkor eleve nem is vagy annyira zárkózott, hogy ez gond legyen, úgyhogy ne akard erőszakkal kinyitni magadat még jobban, pont jó úgy, ahogy vagy.


"a többi lánynak legalább volt már egy 'udvarlója'/ barátja én meg bármennyire igyekszem vhogy nem megy"

Ez olyan, hogy majd ha nem igyekszel annyira, akkor fog összejönni. Nem határidős, ne sürgesd magad.


"a legtöbb lány azt mondja hogy nagyon szép is vagyok (amit persze nem hiszek el...)"

Istenem, mennyire kamasz vagy. :))


"Meg szüleimmel is nagyon jó a kapcsolatom, úgy érzem vmi mégse stimmel, és naponta is elég rosszul, stresszen érzem magam. Szerintetek mit csináljak?"

Beszélgess többet a szüleiddel.

2020. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!