Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van? Ez valami...

Mi bajom van? Ez valami szövődmény? Nem szoktam ilyen rosszul lenni.

Figyelt kérdés
Hétfőn beteg lettem, torokfájás, orrfolyás. Csütörtökön volt a tetőpont. Délután aludni is le kellett fekudnom, úgy fájt a fejem és szédültem, rossz volt a kozerzetem. De lázam egyáltalán nem volt, hőemelkedés se. Még tegnap is hasonlóan voltam. Tegnapról mára aludtam 10 órát, már úgy keltem, hogy sokkal jobban vagyok, éreztem, hogy az orrom és a torkom is sokkal jobb, sokkal jobban is nézek ki, nem látszok már betegnek egyáltalán. Igen ám, de amikor kimásztam az ágyból, hogy elkezdjem a napot iszonyatosan szedulni kezdtem. Foleg, lefelé nezeskor vagy lehajolaskor. Semmire nem tudtam figyelni csak arra, hogy mennyire szédülök. Volt már egyszer ilyen, akkor semmi előzménye nem volt, másnapra elmúlt és a BPV szédülés leírása teljesen passzol erre az állapotra. Most is jobb lett a szédülés, de időközben eléggé megfajdult a fejem, és (ez tuti a betegséggel van összefuggesben) nem érzem rendesen a szagokat és ez ízeket, mindent budosnek érzek, ami alapból is budos azt pedig extra budosnek, és nagyon enyhén meg fáj a torkom, meg gombócot érzek benne. Étvágyam se nagyon van, de azért ettem a betegség alatt is, inni pedig rengeteget ittam így tuti nem amiatt lettem rosszul. Szerintetek? Lehet, hogy a betegségnek valami szövődménye vagy ez a szédülés és fejfájás ettől független lehet?
2020. febr. 8. 23:30
 1/4 Back Space válasza:
Sokan érzik úgy, hogy már jobban vannak. Aztán felkelés után jön a szédülés, fejfájás, gyengeség. Ha sokáig elhúzódik menj orvoshoz. Vigyázz magadra, ne hősködj, mert szövődménye is lehet. Háziorvos.
2020. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Pihentem sokat, sok C vitamin, orrcsepp, torokfertőtlenítő. Ennyit szoktam tenni ilyenkor és elmúlik mindig pár nap alatt.

Mivel lázam se volt, nem gondoltam, hogy doki meg gyógyszer kéne.

A torokfájás, orrfolyas szinte teljesen meg is szűnt ezért nem értem, hogy ami most van (ami nálam ilyen betegsegnel meg sose jelentkezett) az azt jelenti, hogy nem gyógyultam meg vagy más lehet a baj. Ezeknek a tüneteknek nem akkor kellett volna jelentkezni amikor a többi is a tetőponton volt?

2020. febr. 8. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szövődmény ez,még nem gyógyultál meg teljesen. Még mindig ágyban kéne maradnod.
2020. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A betegség kimeríti a szervezetet és ezért vannak még ezek a panaszaid. Ezt hívják úgy,hogy lábadozás.
2020. febr. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!